Hakkımızda

YILTEX  TEKNIK TEKSTIL  KONFEKSIYON SANAYI VE TIC  A.Ş.

Firmamiz tekstil hayatina 2005 yılında Ankara'da başlamıştır. Kurucularimizdan   Yılmaz  Boynueğri'nin bulunduğumuz sektördeki teknik  bilgisini Murat  ve  A. Abbas Boynueğri kardeşler olarak teknoloji ile  birleştirdik .

2008  yılında  4000  m2'lik bir alanda  200  adet makine parkı ile kesim,dikim, ütü ve paket olarak hem yurt içi hemde yurt dışı firmalarına fason imalatlar gerçekleştirdik. 
Üretim bantımızda askeri üniforma, polis üniforması ,iş kıyafetleri,teknik kaynak bantlı,dikişli kıyafetler , yanmaz  itfaiye üniformaları  ve tulumlar ,tactik  askeri ve özel amaçlı  kıyafetler üreterek  ürün grubumuzu   daima  teknik olarak geliştirdik.

Firmamızda üretim kalite standartını oluşturmak adına  ürünlerimizde  ISO  ve    CE  belgeleri bulunmaktadır.

Firmamiz yurtiçi  üretimlerimizde Türkiye ordu  ve  emniyet  teşkilatının  aranan   ve  özel  ürün  geliştiren tedarikçileri arasında yer almaktadır.

Sektörümüzde  söz sahibi  olmak ve uluslararası  pazarlara  sesimizi  duyurmak için  savunma ve askeri alanlarda yapılan fuarları  ve aynı zamanda  iş güvenliği adına gerçekleştirilen fuarları yakından takip ediyor ve katılımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Fason imalat  çerçevemizi  genişletmek amacıyla  erkek  dış giyiminde pantolon  ve  spor   erkek  gömleklerini üretip ünlü  markalara fason olarak imal ediyoruz.

Ürünlerimizde kalite çizgisini yükseltmek için prensipli çalışmayı  ve  müşteri  memnuniyetini  en  üst  seviyeye    çıkartmayı firma olarak kendimize ilke edinip, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörde ön plana çıkmaya ve rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmaya devam ediyoruz.

Ceo A.ABBAS  BOYNUEGRİ