Hakkımızda

Hakkımızda

 Firmamız 1980'dan bu yana tekstil sektöründe  faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörün kumaş ve konfeksiyon alanında her türlü ticaretini yaptık. 2000 yılından bu yana firmamızın kendi tesislerine taşındı ve Çorum ilinde 5000 m2 kendi binasında teknolojik yenilenme ile beraber yeni makine parkı katılarak bünyemize 250 kişilik yetişmiş bir kadro oluşturduk.
Askeri ve Polis kıyafetlerinde ve su geçirmez kıyafetlerin üretiminde yenilikçi  tüm teknolojiyi üretiminde kullanmaktadır. 
 Türkiye den  dünya ya askeri ve polis kıyafetleri imalatları yaparak bir çok ülke geneline servis vermekteyiz. Üniforma grubunda iş elbiseleri olarak bilindik bir çok markanın fabrikalarında giyilmek üzere kendi logolarında ve özel tasarımlar  yapıyoruz.
 Yurtdışı yatımlara acık olarak   iş ortaklıkları yapıyoruz. Bizler siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi  sunmak adına teknik  ekibimiz ile daima çalışıyoruz
Firmamız bünyesinde yurtdışı müşterilerimize hizmet vermek için İngilizce ve Fransızca konuşabilen teknik kadromuz vardır.
SLOGANIMIZ ÖNCE HİZMET SÖZÜ İLE YOLA ÇIKARKEN HİZMETİN VE KALİTENİN DEVAMIYETİNE İNANARAK BU YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin